התמקדות

ההתמקדות פותחה כשג'נדלין, פרופסור לפסיכולוגיה, וחבריו מאוניברסיטה קליפורניה ביקשו לבדוק "מדוע הפסיכותרפיה מצליחה עבור אנשים מסוימים ועבור אחרים לא?" הם האזינו למאות שיחות טיפוליות, שוחחו עם המטפלים והמטופלים, והשתמשו במבחנים פסיכולוגים כדי לבדוק אם חל שינוי חיובי. הם גילו, שבשתי הקבוצות המטפלים התנהגו באופן דומה וכי ההבדל טמון במטופלים. מתוך הקשבה להקלטות, הם מצאו שניתן לצפות את ההצלחה בקלות, המטופלים שהצליחו

התמקדות
דמיון מודרך

דמיון מודרך ו - NLP

כלי עוצמתי העושה שימוש בדמיון על מנת לעורר שינויים פיזיים, נפשיים והתנהגותיים. המוח שלנו לא יודע להבדיל בין דמיון למציאות, כאשר אנחנו חושבים על משהו או מדמיינים אותו, הגוף שלנו מגיב בהתאם. כשאנחנו מדמיינים שאנחנו אוכלים לימון, אנחנו מריירים כאילו היה לנו לימון אמיתי בפה. במצב של הרפייה כשהמודע נח ניתן לקיים שיחה עם התת מודע, המוח פתוח לקבל תסריט חדש המכיל דימויים ורגשות בריאים, ללא ההתנגדויות הקיימות במצב של ערות, ולקדם את השינוי בכיוון המבוקש. 

אייפק

IPEC- Integrated Physical Emotional Clearing – ניקוי פיזי ורגשי משולב. 
האדם הוא מערכת אנרגטית בעלת זרימה בין חלקיה השונים, כשיש חסימה או החלשות בזרימת האנרגיה, הדבר בא לידי ביטוי בסימפטומים פיזיים או רגשיים, ע"י מבחן שריר או מטוטלת ניתן לזהות את מקור החסימה ולטפל בה.
הטיפול משלב רעיונות וטכניקות מתחומים שונים כמו: רפואה סינית, רפואה קבלית, דמיון מודרך, איזון צ'אקרות וכלים נוספים, במטרה ליצור שינוי דרך הרובד האנרגטי ברמת הגוף, הלא מודע והתת מודע של המטופל. 

אייפק
ציור אינטואיטיבי

ציור אינטואיטיבי

הציור אינטואיטיבי הנו דרך משחקית, באמצעותו ניתן לחזור להתלכלך, להשתחרר וליהנות עם הצבע ללא שיפוטיות. הוא מאפשר להתחבר ליצירתיות האינסופית הטמונה בנו, תוך צמצום הביקורת העצמית והגברת האהבה העצמית. ניתן לבטא באמצעותו רגשות, מחסומים ופחדים, לשחרר מתחים מחיי היומיום ואת מה שעדיין אין לו מילים.

כתיבה

לכתיבה יש כוח תרפויטי, אנחנו פוגשים את עצמנו דרך המילים העולות על הכתב, דברים שהדחקנו או לא התייחסנו צפים ועולים. וכשהדברים צפים והופכים למודעים ניתן להתמודד מולם. הכתיבה מאפשרת עיבוד וארגון של חוויות אישיות, ויצירת סדר פנימי, היא מביאה עמה תובנות חדשות ותחושת קתרזיס, היא נותנת ביטוי לעולם הפנימי, מאפשרת להגיע ולהתחבר למקומות עמוקים בתוכנו,  ומחזקת את המשאבים.

כתיבה
ליווי רוחני

ליווי רוחני

הליווי הרוחני מסייע לאדם לזהות בקרבו את משאביו הרוחניים ואת מקורות הכוח הפנימיים שלו ולחזקם כך שיהוו עבורו עוגן בעת משבר. הוא מציע כלים רוחניים לאדם המתמודד עם חולי, מצוקה, פחד, חרדה, כאב, פרידה, או משבר – שלו או של יקיריו – ועוטף אותו כדי שלא יהיה לבדו. הליווי מעמיד במרכז את צרכיו הרוחניים של האדם, רוחניות היא שם כולל לגישות הנותנות מקום לממד הנפשי והפנימי של הקיום, והיא מתבטאת בצורך של האדם במשמעות ובתקווה, בקשר עם הסביבה ועם מה שמעבר לעצמו.